• Detail firmy

Eurotranslation s.r.o.

Základní popis

Profesionální překlady a tlumočení, soudní překlady, korektury, DTP, tisk. Rodilí mluvčí: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, vlámština, ruština, ukrajinština, polština, maďarština, chorvatština, srbština, slovinština a další.

Adresa

Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28506090
DIČ:  CZ28506090

Výrobky, činnosti

Překlady a tlumočení

Kontaktní údaje

E-mail: info@eurotranslation.cz
WWW: www.eurotranslation.cz

Kontaktní osoba

Michal Gerčák - Jednatel

Telefon: +420 777 888 111
E-mail: info@eurotranslation.cz
Další firmy v oboru

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

PhDr. ILONA ŠPRCOVÁ

Poskytuji komerční i soudní překladatelské a tlumočnické služby, specializuji se na angličtinu a ruštinu. Překlady a tlumočení AJ a RJ zajišťuji včetně soudního ověření. Překládám a tlumočím rovněž mezi oběma cizími jazyky napřímo.