• Detail firmy

Eurotherm - CZ, s.r.o.

Základní popis

Dodávky a montáže oken, fasádních a sanačních systémů, repase panelových domů. Návrhy a zateplování budov. Provádíme rekonstrukce plochých střech...

Adresa

Dubice 39
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25480529

Výrobky, činnosti

Sanace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 823 911
Mobil: +420 605 269 814
E-mail: izolace@kdkekoizol.cz
E-mail: info@eurotherm-cz.cz
WWW: www.kdkekoizol.cz
WWW: www.eurotherm-cz.cz

Kontaktní osoba

Aleš Michlík

Martin Kučera

Michal Kašpar

František Novotný - Jednatel

Telefon: 731 155 247
Další firmy v oboru

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.