• Detail firmy

EUROTEC Praha a.s.

Základní popis

Hydroizolační systémy - Hydroizolace, tepelné izolace, sendvičové panely a trapézové plechy.

Adresa

Škroupovo náměstí 1255/9
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26161753
DIČ:  CZ26161753

Výrobky, činnosti

Trapézové plechy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 773 933
Fax: +420 271 773 931
E-mail: josef.dolansky@eurotec.cz
E-mail: eurotec@eurotec.cz
WWW: www.eurotec.cz

Kontaktní osoba

Pavel Bursa - Člen představenstva

Petr Boleslav - Člen představenstva

Josef Dolanský

Mobil: 733 738 891
Další firmy v oboru

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.