• Detail firmy

EUROprojekt build and technology s. r. o.

Základní popis

Provádíme projektování, realizování a rekonstrukce staveb, střech a vodohospodářských děl. Zaměřujeme se na výměnu oken, rekonstrukce novostaveb.

Adresa

Hasičská 551/52
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26843226
DIČ:  CZ26843226

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

Mobil: +420 596 783 302
WWW: www.europrojekt.cz

Kontaktní osoba

Bc. Martin Čech - Jednatel

Telefon: +420 777 828 445
E-mail: cech@europrojekt.cz
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.