• Detail firmy

EUROPLAST G.F.K. s.r.o.

Základní popis

Sevis plastových vratných obalů pro automobilový průmysl. Výroba a prodej výrobků z umělých hmot. Zakázková výroba sklolaminátu.

Adresa

Čejetice-cihelna
386 01 Čejetice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62503553

Výrobky, činnosti

výroba sklolaminátu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 393 266
E-mail: europlastgfk@email.cz

Kontaktní osoba

ing. František Kovář - Jednatel

Mobil: +420 736 775 954

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL - výrobní družstvo knoflíkářů

Výroba a prodej knoflíků, spon, koncovek, brzdiček a dalších oděvních doplňků a zpracování plastických hmot technologií vstřikování. Výroba plaket s motivy dle zadání zákazníka pro různé společenské, kulturní a sportovní akce.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.