• Detail firmy

European Jobs agentur s.r.o.

Základní popis

Jsme mladá personální agentura specializující se na zprostředkování zaměstnání v rámci celé Evropy .

Adresa

Nádražní 1577/2
352 01 Aš

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27993515
DIČ:  CZ27993515

Výrobky, činnosti

Nábor zaměstnanců

Personální agentura nabízí hledání a vybírání kvalifikovaného personálu: administrativa,dělnické profese všeho druhu (nejčastěji elektrikář, zedník, instalatér, atd.),firemní management,ekonomie,účetnictví,marketing a reklama

Kontaktní údaje

E-mail: eujobs@email.cz
WWW: eu-jobs.info
WWW: european-jobs.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Bohaterec - Majitel

Mobil: +420 354 599 011
E-mail: eujobs@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WorkTime s.r.o.

Nabízíme komplexní služby personální agentury. Zajistíme pracovníky nebo brigádníky pro Vaší firmu nebo Vám přímo vyhledáme zaměstnání. Zprostředkujeme občasnou pracovní výpomoc. Využijte naše zkušenosti pro kompletní služby studentské agentury práce. Spolehlivě zajistíme pracovníky a brigádníky pro různé pracovní pozice ve Vaší firmě. Věříme, že budete spokojeni i po finanční stránce.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

ACZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na realizaci seminářů, kurzů a workshopů dalšího vzdělávání dospělých. Organizujeme přípravu zaměstnanců na klíč podle zadání našich zákazníků a pořádáme také kurzy a semináře pro veřejnost, včetně on-line kurzů. V našem širokém portfoliu jsou profesní akreditované a rekvalifikační kurzy, kurzy osobního managementu, komunikace a prezentace nebo zájmové a tvůrčí kurzy.