• Detail firmy

European Arts Investments s.r.o.

Základní popis

Aukční síň a galerie European Artsje stabilní, prověřenou značkou a patří jí přední místo na tuzemském trhu s uměním a starožitnostmi.

Adresa

Senovážné náměstí 992/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49825500
DIČ:  CZ49825500

Výrobky, činnosti

Aukce výtvarného umění a starožitností

Pořádáme největší tuzemské aukce s exkluzivním výtvarným uměním a starožitnostmi v České Republice a patří nám přední místo na tuzemském trhu v objemu aukcí. Nabízíme profesionální jednání, odborné konzultace a poradenství zdarma.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 087 454
E-mail: info@europeanarts.cz
E-mail: Svoboda@europeanarts.cz
WWW: www.europeanarts.cz

Kontaktní osoba

Miloš Svoboda

Mobil: +420 775 435 311
E-mail: Svoboda@europeanarts.cz

Klára Koníčková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.