• Detail firmy

European Arts Investments s.r.o.

Základní popis

Aukční síň a galerie European Artsje stabilní, prověřenou značkou a patří jí přední místo na tuzemském trhu s uměním a starožitnostmi.

Adresa

Senovážné náměstí 992/8
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49825500
DIČ:  CZ49825500

Výrobky, činnosti

Aukce výtvarného umění a starožitností

Pořádáme největší tuzemské aukce s exkluzivním výtvarným uměním a starožitnostmi v České Republice a patří nám přední místo na tuzemském trhu v objemu aukcí. Nabízíme profesionální jednání, odborné konzultace a poradenství zdarma.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 087 454
E-mail: info@europeanarts.cz
E-mail: Svoboda@europeanarts.cz
WWW: www.europeanarts.cz

Kontaktní osoba

Miloš Svoboda

Mobil: +420 775 435 311
E-mail: Svoboda@europeanarts.cz

Klára Koníčková - Jednatel

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.