• Detail firmy

EUROPE VAN HARTOG GROUP s.r.o.

Základní popis

Vybírejte ze široké nabídky piv z celého světa, která Vám doručíme až na Váš stůl, abyste si je mohli plně vychutnat v pohodlí svého domova při rodinných oslavách, posezení s přáteli či letním grilování.

Adresa

Lomená 417
253 01 Chýně

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24278734
DIČ:  CZ24278734

Výrobky, činnosti

Pivo

Kontaktní údaje

E-mail: info@pivotekacosanostra.cz
WWW: www.pivotekacosanostra.cz

Kontaktní osoba

Jitka Kratochvílová - Jednatel

Mobil: +420 724 248 799
E-mail: info@pivotekacosanostra.cz
Další firmy v oboru

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

MARFIL TRADE CORPORATION CZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na internetový prodej francouzských vín, sýrů a delikates. Nabízíme vína z regionů Alsasko, Beaujolais, Burgundsko, Champagne, Beaujolais a Provence.

Zdeněk Vybíral - Vinařství sv. Tomáše

Malé rodinné vinařství nacházející se v obci Malé Žernoseky je zaměřeno na výrobu jakostních přívlastkových vín, výhradně z vlastních hroznů. Kompletní prodej vína i degustace se konají v historických sklepních prostorách vinařství, ulice Nová, v Malých Žernosekách. Při tvorbě vín se snažíme co nejvíce zachovat "terroir" naší oblasti. Vína jsou buketní, příjemně pitelná.