• Detail firmy

EUROPA Union Service, a.s.

Základní popis

Poskytujeme personální leasing. Kurzy a školení a akreditované rekvalifikace pro firmy a širokou veřejnost v oblasti účetnictví. Dále základy obsluhy osobního PC. Specializujeme se také na kosmetické a kadeřnické kurzy i pro začátečníky.

Adresa

Havlíčkova 3
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29113253
DIČ:  CZ29113253
  • Služby

Výrobky, činnosti

Personální leasing Plzeň

Poskytujeme personální leasing. Personální leasing - zajistíme krátkodobé i stálé pracovní síly, včetně kompletního papírování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 921 989
Mobil: +420 734 374 662
E-mail: kocian@europapersonal.cz
WWW: www.europapersonal.cz

Kontaktní osoba

Ludmila Ledecká - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

DATOS PLZEŇ - Luděk Janouch

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zabýváme se účetním poradenstvím, vedením účetnictví a mezd, personalistikou a outsourcingem IT.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.