• Detail firmy

Eurookna Pavelka, s.r.o.

Základní popis

Výroba dřevěných eurooken a vchodových dveří IV68, IV78, IV88 iz. trojsklo U 0,6 w/km2. Zaměření, montáž, vnitřní a vnější hliníkové parapety, rolety a sítě proti hmyzu. Zajišťujeme systém parozábran i3 pro okna, dřevěné kliky, dřevěné mřížky.

Adresa

Lánská 64
549 41 Červený Kostelec

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27479374

Výrobky, činnosti

Výroba dřevěných eurooken a vchodových dveří

Zaměření, montáž, vnitřní a vnější hliníkové parapety, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 881 099
Mobil: +420 774 604 748
E-mail: pavelka@eurookna-pavelka.cz
WWW: www.eurookna-pavelka.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Pavelka - Jednatel

Tomáš Pavelka - Jednatel

Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!