• Detail firmy

EUROLATON CHEQUIA, s.r.o.

Základní popis

Dveřní kování, dveřní doplňky, kliky na dveře, interiérové kování, domovní poštovní schránky, invalidní madla, madla na skleněné dveře...

Adresa

Wolkerova 2766
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28168178

Výrobky, činnosti

Dveřní a okenní kování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 521 630
WWW: www.eurolaton.com
WWW: www.eurolaton.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kratochvíl - Jednatel

Mobil: +420 725 740 522
E-mail: obchod@eurolaton.cz

Klára Součková - Jednatel

Další firmy v oboru

Jakub Nerad

Zabýváme se zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje menší ocelové konstrukce, schody, mříže, zábradlí, ploty, branky, regály apod. Dodáváme a montujeme brány včetně pohonů. Prodáváme rovněž TRIDO garážová vrata s pohonem.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.