• Detail firmy

EUROINSTAL CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme montáž tepelných čerpadel, solární systémy (ploché kolektory i trubicové kolektory), fotovoltaiku, kondenzační techniku, větrací zařízení, podlahové a stěnové vytápění. Nabízíme dřevokotle, střední a velké plynové kotle, peletkové kotle

Adresa

Na Výsluní 201/13
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28062400

Výrobky, činnosti

Nabízíme montáž

Tepel.čerpadela, solární systémy, poché kolektory i trubicové kolektory, fotovoltaiku, kondenzační techniku, větrací zařízení, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 140 559
Mobil: +420 606 548 745
E-mail: info@euroinstal.cz
WWW: www.euroinstal.cz

Kontaktní osoba

Roman Tanzer - Jednatel

Další firmy v oboru

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.