• Detail firmy

Eurohard, spol. s r.o.

Základní popis

NOSNÉ KONSTRUKCE NA BÁZI OCELI, NOSNÉ KONSTRUKCE NA BÁZI BETONU, POMOCNÉ KONSTRUKCE, DOPLŇKOVÉ KONSTRUKCE

Adresa

U Bělidla 926/3
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49623079
DIČ:  CZ49623079

Výrobky, činnosti

dodávky a montáže halových objektů

Projekce, dodávky a montáže halových objektů, ocelových konstrukcí a inženýrských staveb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 495 405
Mobil: +420 602 704 695
Mobil: +420 724 533 068
E-mail: info@eurohard.cz
WWW: www.eurohard.cz

Kontaktní osoba

Vilém Bár - Jednatel

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.