• Detail firmy

Eurocongress Centre, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme pořádání kongresů, konferencí, sympozií, školení a firemních akcí. Zajišťujeme místo konání akce, tisk a distribuci kongresových materiálů

Adresa

Antala Staška 1565/30
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25606166
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Provoz databáze firem zajišťujících kongresové, společenské a firemní akce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 275 729
E-mail: eurocongress@vol.cz
WWW: www.eurocongress.cz

Kontaktní osoba

Petra Dvořáková - Jednatel

Mobil: +420 602 501 762

Ivana Zelenková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.