• Detail firmy

EUROASIS, společnost s ručením omezeným

Základní popis

Nabízíme Vám vybavení koupelny. Dodáváme umyvadlové a sprchové baterie, skleněná a keramická umyvadla, umyvadlové sety, sprchové kouty a sprchové zástěny na míru a vany. Dále nabízíme velkoformátovou, mrazuvzdornou dlažbu s kalibrovanými hranami.

Adresa

Václavská 226/2
603 00 Staré Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63979390
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

velkoformátová, mrazuvzdorná dlažba

nabízíme velkoformátovou, mrazuvzdornou dlažbu s kalibrovanými hranami

Kontaktní údaje

Telefon: 543 213 772
Fax: 543 213 749
E-mail: info@besteco.cz
WWW: www.besteco.cz

Kontaktní osoba

Wan Ming Wang - Jednatel

Další firmy v oboru

Roman Lacka - Truhlářství

Zaměřujeme se na výrobu kuchyňských linek, kancelářského nábytku, recepčních pultů, ložnic, obývacích stěn, nábytku do dětských pokojů, vestavěných skříní či lékárenského a laboratorního nábytku.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.