• Detail firmy

EURO URBAN s.r.o.

Základní popis

Stavební truhlářství - vyrábíme eurookna, špaletová okna, zimní zahrady, dřevěná samonosná schodiště. Dodáme i vchodové interiérové a balkonové dveře.

Adresa

Kralovická 439
331 44 Kožlany

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27961443
DIČ:  CZ27961443

Výrobky, činnosti

Stavební truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 397 645
E-mail: truhlarstvi-urban@quick.cz
WWW: www.truhlarstvi-urban.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Urban - Jednatel

Pavel Urban - Jednatel

Jiří Urban - Jednatel

Pobočky

Pavel Urban
Na Palcátech 881
331 41 Kralovice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.