• Detail firmy

Euro paliva, s.r.o.

Základní popis

Prodej a rozvoz ekologických paliv - palivové dřevo, dřevěné brikety, dřevěné pelety, krbové dřevo, podpalovací třísky, podpalovače briket a dřevěné uhlí. Vlastní rozvoz.

Adresa

Na Vodárně 364
387 73 Bavorov

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28086911
DIČ:  CZ28086911

Výrobky, činnosti

Palivové dřevo, dřevěné brikety

Kontaktní údaje

E-mail: europaliva@seznam.cz
WWW: www.europaliva.com

Kontaktní osoba

Anna Pokorná - Jednatel

Mobil: 774 737 535

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Kunc

Zabýváme se výrobou a prodejem palubek a podlahovek. Dodáváme prkna, hranoly, fošny, stavební izolaci, palivové dřevo a brikety. Provozujeme rodinný penzion ve Slavonicích s 6-ti dvoulůžkovými pokoji.

ZELENÝ LES s.r.o.

Zabýváme se lesnickými pracemi a službami. Provádíme zalesnění lesních porostů, těžíme dřevo, vykupujeme lesy včetně pozemků. Prodáváme dřeva v podobě štípaného palivového dřeva, skládaného i sypaného dřeva. Kaplice a okolní Jihočeský kraj.

Brikety - Štěrba

Specializujeme se na výrobu a prodej dřevěných ekologických briket technologií společnosti RUF. Tato technologie (1 kg briket = 1% popela) zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou dobu hoření. Piliny lisujeme do kvádru o rozměru 150x65x70 mm. Výhodou dřevěných briket je skvělá skladnost a využití pro většinu topenišť. Ceník briket naleznete na našich www stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.