• Detail firmy

Eurepap s.r.o.

Základní popis

Naší specializací je výkup, zpracování a prodej druhotných surovin, především papíru. Vykupujeme železo, barevné kovy, papír.

Adresa

Kubánské náměstí 1391/11
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25919067

Výrobky, činnosti

Hydraulické hadice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 541 763
Fax: +420 461 535 116
E-mail: ps@eurepap.cz
WWW: www.eurepap.cz/index.php/cs

Kontaktní osoba

BRONISLAV PRUDIL - Jednatel

Mobil: +420 602 168 502
Další firmy v oboru

Jaroslav Horák

Dodáváme vybavení pro autoservisy a pneuservisy. Nabízíme široký sortiment zvedáků (heverů), vyvažovaček, zouvaček, rovnaček, utahovaček, kompresorů, nářadí a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž servis a revize veškerého vybavení autoservisů.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.