• Detail firmy

EUREKO, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme parafínky,ohřívače nosičů tepla,infrazářiče,BIO voskové zábaly,rašelinové zábaly a nosiče tepla.Dodáváme kvalitní masážní oleje a emulze,koupelové oleje,esence do sauny,do parní lázně,fangoparafín a parafín,cvičební podložky,cvičební gumy.

Adresa

Pražská 919/77
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25416375

Výrobky, činnosti

Výroba

parafínky,ohřívače nosičů tepla,infrazářiče,BIO voskové zábaly,rašelinové zábaly a nosiče tepla.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 967 448
E-mail: info@eureko.cz
WWW: www.eureko.cz

Kontaktní osoba

Luboš Křížek - Jednatel

Daniel Křížek - Jednatel

Další firmy v oboru

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

Stanislav Sedlák - SUTI

Provádíme instalatérské, topenářské práce a domovní instalace plynu. Zajišťujeme přestavbu kotlů na ekologické spalování. Dodáváme solární systémy v rámci programu Zelená úsporám.