• Detail firmy

EURA, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje nabídku tiskových, grafických a reklamních služeb.

Adresa

třída Tomáše Bati 299
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25329324
DIČ:  CZ25329324
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- fotografická tiskárna, velkoformátový digitální tisk - HP turboJet, velkoformátový digitální tisk – XL Jet, velkoformátový ekosolventní tisk – Epson, UV tiskárna, digitální laserový tisk – Konica Minolta, Indigo, ofsetový tisk, řezací plotry, atd..

Kontaktní osoba

Roman Martinec - Jednatel

Další firmy v oboru

Fleksograf Marcin Jakóbczyk

Jsme výrobce samolepicích etiket na roli a bílé a barevné, archů, pásky termopřenesení pro tisk etiket. Využitím nejnovějších technologických úspěchů ve výrobním procesu. Náš sortiment je jedinečný a unikátní, že je přátelský k životnímu prostředí tím, že sníží plýtvání na minimum a využití šetrné k životnímu prostředí półsurowców.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.