• Detail firmy

Eugen Rotter

Základní popis

Zabýváme se stěhováním, stěhovacími službami, odvozem odpadu na sběrný dvůr, demontážemi a likvidacemi nábytku. Přeprava nákladu, zboží, materiálu, stavebnin, nábytku a elek. spotřebičů.

Adresa

Koněvova 902/71
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87525895
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování Praha,

Stěhování, stěhovací služby, odvoz odpadu na sběrný dvůr, demontáž a likvidace nábytku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 645 124
E-mail: info@autodoprava-rotter.cz

Kontaktní osoba

Eugen Rotter - Majitel

Další firmy v oboru

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

D.U.R. a.s.

Specializujeme se na provádění zemních prací pomocí strojních mechanismů. Nabízíme služby v oblasti nakládání s odpady, rekultivaci či nákladní autodopravy.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!