• Detail firmy

EUeffects s.r.o.

Základní popis

K základním cílům společnosti EUeffects patří udržovat odpovídající mediální obraz projektů EU a klientů. Reagujeme na tuto základní potřebu a zajišťujeme zpracování a realizace komunikačních a informačních strategií projektům EU.

Adresa

V Zeleném údolí 1301/5
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24811297

Výrobky, činnosti

Publicita

Zajištění publicity projektů EU včetně zpracování plánu publicity a jeho realizace.

Kontaktní údaje

E-mail: office@eueffects.cz
WWW: www.eueffects.cz

Kontaktní osoba

Jitka Novotná - Jednatel

Mobil: +420 723 540 511
E-mail: office@eueffects.cz

PhDr. Veronika Nürnbergerová, PhD. C.A.S., - Jednatel

Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.