• Detail firmy

EU Store s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej kuchyňského zařízení a vybavení domácnosti. Naleznete u nás široký výběr dřezů, kuchyňských baterií, chladniček, myček na nádobí.

Adresa

Třebovická 5080/41
722 00 Ostrava - Třebovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03242897
DIČ:  CZ03242897

Výrobky, činnosti

Zařízení do kuchyně

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 707 287
E-mail: info@zarizeni-kuchyne.cz
WWW: www.zarizeni-kuchyne.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Gajda - Jednatel

Petr Chodura - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.