• Detail firmy

ETV security, s.r.o.

Základní popis

Poskytování bezpečnostního poradenství a řešení komplexních bezpečnostních projektů v oblastech: ochrana majetku, objektová bezpečnost, informační bezpečnost, krizové řízení, BOZP, požární ochrana, ekologie, Management incidentů, Fraud management.

Adresa

Na dlouhém Lánu 41
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27631176

Výrobky, činnosti

bezpečnostní poradenství

Poskytování bezpečnostního poradenství a řešení komplexních bezpečnostních projektů v oblastech: ochrana majetku, objektová bezpečnost,

Kontaktní údaje

E-mail: etvsecurity@etvsecurity.cz

Kontaktní osoba

Ing František Stejskal - Jednatel

Telefon: +420 602 367 266
E-mail: etvsecurity@etvsecurity.cz
WWW: www.etvsecurity.cz
Další firmy v oboru

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.