• Detail firmy

ETIO s. r. o.

Základní popis

Opravujeme a prodáváme elektromotory, čerpadla, domácí vodárny a ruční elektrické nářadí. Prodáváme vodoinstalační a elektroinstalační materiál

Adresa

Brníčko 993
783 91 Uničov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47680504
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Relaxační křesla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 053 953
Mobil: +420 603 246 077

Kontaktní osoba

Jiří Sotolář

Další firmy v oboru

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.