• Detail firmy

ETIMEX TRANSPED s.r.o.

Základní popis

Dodáváme výkovky pro železniční trati - upínky, do celé Evropy. Jedná se o zápustkové výkovky z ocelí tvářených za tepla. Pro dodržení přesných rozměrů a geometrického tvaru výkovku zajišťujeme kalibrování a rovnání za studena.

Adresa

Lidická 16
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25406175
DIČ:  CZ25406175
Rok založení:  2001
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zápustkové výkovky z ocelí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 315 935
Fax: +420 483 315 935
E-mail: info@etimextransped.cz
WWW: www.etimextransped.cz

Kontaktní osoba

Kristina Vaníčková - Prokurista

Další firmy v oboru

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.