• Detail firmy

ETENIM s.r.o.

Základní popis

vývoj - aplikace provádí - webdesign - virtuální prohlídky přes GOOGLE provádí - online marketing

Adresa

Petržílkova 2705/32
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24177563
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 566 502
E-mail: info@etenim.cz
WWW: www.prohlidky-firem.cz
WWW: etenim.cz

Kontaktní osoba

Ing. TOMÁŠ EZR - Jednatel

Mobil: +421 604 566 502

Ing. TEREZA HUTÁRKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 721 471 793
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.