• Detail firmy

Etend, s.r.o.

Základní popis

Společnost Etend je dodavatelem profesionálních docházkových systémů, který šetří čas a peníze. Systém umožňuje pohodlně sledovat a vyhodnocovat docházku zaměstnanců. Docházkový systém Etend je nejlevnější a uživatelsky nejpřístupnější na trhu.

Adresa

Cejl 37/62
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29295190
DIČ:  CZ29295190

Výrobky, činnosti

dodavatelem profesionálních docházkových systémů

dodavatelem profesionálních docházkových systémů

Kontaktní údaje

E-mail: info@etend.cz
WWW: www.etend.cz

Kontaktní osoba

Ing Štěpán Maier

Telefon: +420 533 424 434
E-mail: info@etend.cz

Ing. Petr Toufar - Jednatel

Kamila Dmitruková - Marketingový ředitel

Mobil: +420 734 852 001
Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.