• Detail firmy

ET BONITA, s.r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví a mzdové agendy. Poskytování daňového poradenství a zastupování na úřadech. Možnost návštěvy u klienta.

Adresa

Jana Masaryka 257/26
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26449374
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Vedení účetnictví a mzdové agendy. Poskytování daňového poradenství a zastupování na úřadech. Možnost návštěvy u klienta.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 252 572

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslava JABLONICKÁ - Jednatel

E-mail: jaroslava.jablonicka@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.