• Detail firmy

ESYST, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme komplexní dodávky silnoproudých a slaboproudých systémů. Provádíme zabezpečovací a kamerové systémy, požární signalizace a elektrorevize.

Adresa

Mučednická 945/3
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28345215

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme komplexní dodávky silnoproudých system

Zajišťujeme komplexní dodávky silnoproudých a slaboproudých systémů. Provádíme zabezpečovací a kamerové systémy, požární signalizace a elektrorevize.

Kontaktní údaje

Telefon: 541 233 424
E-mail: esyst@esyst.cz
WWW: www.esyst.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Sochor - Jednatel

Mobil: 606 734 572
Další firmy v oboru

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.