• Detail firmy

ESTILO DESIGN s.r.o.

Základní popis

Naší činností je reklamní výroba. Specializujeme se na velkoformátový tisk, grafické práce, tiskové služby, webdesign, marketing a 3D vizualizace.

Adresa

Na Laurové 2519/3
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24261050

Výrobky, činnosti

Reklamní výroba.Velkoformátový tisk,grafické práce

Naší činností je reklamní výroba. Specializujeme se na velkoformátový tisk, grafické práce, tiskové služby, webdesign, marketing a 3D vizualizace.

Kontaktní údaje

E-mail: estilo@estilodesign.cz
WWW: www.estilodesign.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Tuček - Jednatel

Telefon: +420 222 363 098
Další firmy v oboru

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.