• Detail firmy

Ester Kadlecová

Základní popis

Ubytování v pěti 2,3 a 4 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, Wifi. Součástí penzionu je také restaurace. Malá Morávka, Karlov pod Pradědem.

Adresa

Mlýnská 453
783 86 Dlouhá Loučka

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02652692

Výrobky, činnosti

Penzion

Ubytování v pěti 2,3 a 4 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT, Wifi. Součástí penzionu je také restaurace. Malá Morávka a Karlov pod Pradědem nabízí zimní i letní sporty a turistiku. Možnost pořádat svatební hostiny, promoce atd.

Kontaktní údaje

E-mail: penzion-sofie@seznam.cz
WWW: www.penzion-sofie.cz

Kontaktní osoba

Ester Kadlecová - Majitel

Mobil: +420 792 217 828
E-mail: penzion-sofie@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.