• Detail firmy

Esta, spol. s r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výstavbu čistíren odpadních vod, úpraven vody a čerpacích stanic. Dále provádíme zasíťování lokalit po výstavbu rodinných domů.

Adresa

Lacinova 750
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43774458
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  90000000

Výrobky, činnosti

Inženýring

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 686 009
Fax: +420 312 681 363
E-mail: estakladno@gmail.com
WWW: www.estakladno.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ POLÁK - Jednatel

Mobil: +420 602 347 453
Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.