• Detail firmy

ESSA-PACK,spol. s r. o.

Základní popis

Potravinářská společnost ESSA-PACK spol. s r.o.nabízí volnou kapacitu balení potravin–rýže,luštěnin,koření a suchých plodů. Možnost balení i jiných druhů potravin dle dohody.

Adresa

Třebohostice-Zadní Zborovice 27
386 01 Zadní Zborovice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26033275
DIČ:  CZ 26033275

Výrobky, činnosti

Možnost balení i jiných druhů potravin

Kontaktní údaje

Fax: +420 383 376 011
E-mail: essapack@essa.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jan Zouhar - Ředitel

Telefon: +420 383 376 001
E-mail: essapack@essa.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.