• Detail firmy

ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod s drogistickým zbožím a kosmetikou. Zabývají se distribucí do drogerií, smíšených obchodů, lékáren i podniků.

Adresa

Steinerova 604
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29018226

Výrobky, činnosti

Drogerie a kosmetika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 676 440
E-mail: info@primadrogerie.cz
WWW: www.primadrogerie.cz/

Kontaktní osoba

Magdaléna Antušková

Mobil: +420 608 406 970
E-mail: antuskovamagdalena@seznam.cz
Další firmy v oboru

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.