• Detail firmy

ESO - electric s.r.o.

Základní popis

Elektroinstalační práce. Provádění montáží elektrických zařízení a přístrojů.

Adresa

Čihákova 872/17
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27200469

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

ESO – Electric s.r.o. je společnost působící na českém trhu v oblasti slaboproudých a silnoproudých elektroinstalací. Pro naše zákazníky zajišťujeme

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 531 134
E-mail: info@eso-electric.cz
WWW: www.eso-electric.cz

Kontaktní osoba

Aleš Renč - Jednatel

Mobil: +420 602 246 006
Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.