• Detail firmy

ESIMA s.r.o.

Základní popis

Montáže a opravy elektroinstalací do 1000V. Montáže a rozvody vody a odpadů v bytové výstavbě, průmyslové rozvody.Instalace systémů pro vytápění.

Adresa

Strážky 15
430 01 Křimov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28711742
DIČ:  CZ28711742
Rok založení:  2009
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  2
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

E-mail: info@esima.cz
WWW: esima.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Endršt

Mobil: +420 775 760 215
E-mail: info@esima.cz

Simona Endrštová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.