• Detail firmy

ESENNCE, s.r.o.

Základní popis

Agentura, které nabízí různé druhy poukazů na zážitky. Např. adrenalinové, pobytové, pro děti, svatební dary, k výročí nebo pro skupy a firmy.

Adresa

Andersenova 412/6
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27954129
DIČ:  CZ27954129
  • Služby

Výrobky, činnosti

Cestovní agentura, agentura na zážitky

- zážitky - osobní a firemní, adrenalin, vzduch, relaxace, masáže, sport, hobby, zážitkové pobyty, pro děti i těhotné a maminky atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 815 847
E-mail: esennce@esennce.cz
E-mail: mohyla@esennce.cz
WWW: www.esennce.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Mohyla - Jednatel

Mobil: +420 724 815 820

Mgr. Petra Mohylová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Pavel Procházka

Nabízíme služby cestovní kanceláře. Pořádáme zájezdy do oblíbených destinací v Itálii - Dolomiti, Livigno aj. - zejména za lyžováním a relaxací.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

Ing. Kateřina KLAŠKOVÁ

Nabízíme zprostředkování pobytů na Korsice. Zprostředkujeme pro Vás rodinnou dovolenou, dovolenou pro páry nebo třeba pro skupiny. Nabízíme také zajištění trajektů a letenek na Korsiku.