• Detail firmy

ESD floor s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na antistatické, průmyslové a bytové podlahy. Dodáváme kompletní EPA pracoviště na klíč včetně vybavení jako ESD průmyslový nábytek, pájecí stanice, SMT linky, technologie na výrobu DPS, DRY cabinet, ESD testery, ionizátory vzduchu.

Adresa

Velkolánské 8
533 03 Dašice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28820428
DIČ:  CZ28820428
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

ESD - antistatické a vodivé podlahy

Specializujeme se na ESD / antistatické podlahy, které jsou nezbytné pro ochranu před ESD výboji v elektrotechnickém průmyslu nebo ve zdravotnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 608 871
Mobil: +420 774 864 826
E-mail: info@esdfloor.cz
WWW: www.esd-floor.cz
WWW: www.esdfloor.cz
E-shop: www.nejlevnejsi-kresla.cz

Kontaktní osoba

Igor Kučera - Jednatel

Mobil: +420 777 608 871
E-mail: kucera@esdfloor.cz

Jan Hájek

Mobil: +420 774 864 826
E-mail: hajek@esdfloor.cz
Další firmy v oboru

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

ServisLaser s.r.o.

Zabýváme se navařováním, gravírováním a laserovým mikrořezáním pomocí laseru. Díly do 1 tuny navařujeme a gravírujeme u nás na pobočce, disponujeme mobilním zařízením pro opracování velkých dílů přímo u zákazníka.

ROYAL TECH, s.r.o.

Royaltech s.r.o. - specializujeme se na sportovní podlahy, sportovní povrchy, podlahy v tělocvičně a rekonstrukce sportovních podlah. Nabízíme sportovní podlahy dřevěné, sportovní podlahy umělé(Conipur HG) i sportovní podlahy kombinované.