• Detail firmy

ESB Rozvaděče, a.s.

Základní popis

Zabýváme se výrobou rozvaděčů nízkého napětí do 1000V. Nabízíme zámečnické služby. Svařujeme běžné i nerezové oceli, vyrábíme plechové dílce.

Adresa

K terminálu 507/7
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27749690

Výrobky, činnosti

Výroba rozvaděčů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 502 111
E-mail: obchod@esb-rozvadece.cz
WWW: www.esb-rozvadece.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alois Kaňa - Předseda představenstva

Telefon: +420 515 502 100
Další firmy v oboru

B E S P L A S T s.r.o.

Výrobce stavebnicového úložného systému kabelů (kabelové lávky, kabelové rošty a kabelová vedení) z pozinkovaného plechu. Systém kabelových lávek pro sestavy tras jakéhokoliv tvaru a rozsahu.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.