• Detail firmy

ESaZZ s.r.o.

Základní popis

Návrhy,montáže a servis zabezpečovacích systémů,monitorovacích/kamerových/systémů(digitální i analogové systémy),propouštěcích,kartových a indukčních systémů,sdělovacích systémů,otvíracích systémů,počítačových sítí+montáže PC,STA a SAT rozvodů a zař.

Adresa

U továren 770/1b
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27867129

Výrobky, činnosti

Návrhy,montáže a servis zabezpečovacích systémů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 720 501
Fax: +420 267 211 300
E-mail: info@esazz.cz
WWW: www.esazz.cz/

Kontaktní osoba

Milan Culka - Jednatel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.