• Detail firmy

ESAVA, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme kurzy první pomoci se specializací na školení BOZP pro organizace a instituce. Poskytujeme poradenskou činnost při tvorbě traumaplánů.

Adresa

Nad vodovodem 1527/51
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48040819

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Kontaktní údaje

E-mail: info@esava.cz
WWW: www.esava.cz

Kontaktní osoba

Martina Bendová - Jednatel

Mobil: 608 978 037

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Hanuš

Autoškola Tomáš Hanuš zajišťuje výuku a výcvik skupin A, B, C, D, E. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž pravidelná školení řidičů referentů a řidičů z povolání. Nabízíme rekvalifikační služby. Navštivte webové stránky firmy, kde naleznete vozový park, kterým disponujeme i ceník výcviků a školení.

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.