• Detail firmy

ESA Correct Solutions s.r.o.

Základní popis

Služby v oblasti BOZP, PO, koordinátor BOZP na staveništi. Dále služby detektivních činností, vymáhání pohledávek a poskytování osobní ochrany.

Adresa

Petra Křičky 3106/16
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03573931
DIČ:  CZ03573931
  • Služby

Výrobky, činnosti

BOZP, PO

Zpracujeme pro Vás kopletní dokumentaci BOZP a PO, plán BOZP na staveništi, školení zaměstnanců a dle požadavků další činností.

Kontaktní osoba

Mgr. Milan Kokoř - Jednatel

Mobil: +420 777 889 278
E-mail: esa.cs@esa-correctsolutions.cz
Další firmy v oboru

BOZP Fiala, s.r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti BOZP, kurzy a vzdělávací činnost. Organizujeme rekvalifikační kurzy pro lesnické činnosti - kurz obsluhy hydraulické ruky, kurz obsluhy lesnických kolových traktorů a další. Vypracujeme komplexní rizika dle Vaší podnikatelské, výrobní nebo obchodní činnosti a další. Zajišťujeme školení BOZP a působíme jako koordinátor BOZP na staveništi.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.