• Detail firmy

ES Agency, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vedením a rekonstrukcí účetnictví, daňové evidence, mzdové i personální agendy. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání

Adresa

Višňová 666/28
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28716981

Výrobky, činnosti

Vedení a rekonstrukce účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: ES.Agency@email.cz
WWW: www.es-agency.estranky.cz

Kontaktní osoba

Jana Šmejkalová - Jednatel

Telefon: +420 474 523 747
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.