• Detail firmy

Erudio Patria s.r.o.

Základní popis

Nabízíme školení lektorů, školitelů a učitelů. Poskytujeme kurzy psaní knih, fotografování a kreslení pro lektory.Pronajímáme školící místnosti.

Adresa

Janáčkova 1024/18
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28649800

Výrobky, činnosti

Nabízíme školení lektorů, školitelů a učitelů.

Nabízíme školení lektorů, školitelů a učitelů. Poskytujeme kurzy psaní knih, fotografování a kreslení pro lektory.Pronajímáme školící místnosti.

Kontaktní údaje

E-mail: info@erudiopatria.cz
WWW: www.erudiopatria.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ JIRKAL - Jednatel

Mobil: +420 777 612 774

JANA TRDÁ - Jednatel

Mobil: +420 777 612 879

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.