• Detail firmy

ERKOR OSTRAVA, s.r.o.

Základní popis

Společnost ERKOR působí na trhu poskytování připojení k Internetu již od roku 2000. Připojení k Internetu realizujeme vybudováním domovní počítačové sítě DDS, tzv. Distribuční Datová Síť.

Adresa

28.října 1168/102
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27467163
DIČ:  CZ27467163
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internet

- poskytování připojení k Internetu, domovní počítačové sítě DDS. Montáž, údržba a servis telekomunikačních zařízení.

Kontaktní osoba

Ing. Martin Šigut - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Vít Sláma

Nabízíme servis výpočetní techniky, sestavení počítačů, návrhy a realizace rozvodů datových sítí, instalace softwaru či odvirování počítačů.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.