• Detail firmy

ERISERV , spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka dodávky, prodeje a technické podpory telekomunikačních systémů Ericsson. Zajišťujeme pravidelné servisní služby. Dodáváme kabelažní systémy. P

Adresa

Vavřinecká 1201/36
624 00 Brno - Komín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26309581

Výrobky, činnosti

Projekce, dodávka, montáž a servis

- inteligentní sítě - systémy pro správu řízení sítí, datové sítě, linkové a mikrovlnné přenosové systémy SDH a PDH, ...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 533 339 612
Telefon: +420 533 339 610
WWW: www.eriserv.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAN VLACH - Jednatel

Ing. MILOŠ DOLNÍČEK - Jednatel

Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.