• Detail firmy

Erika Havlová

Základní popis

Stříhání a úprava psů za skvělou cenu. Profesionální péče a individuální přístup ke každému pejskovi.Provádíme veškeré služby spojené se stříháním.

Adresa

Cvrčovice 159
691 23 Cvrčovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75796686
DIČ:  CZ7552213790

Výrobky, činnosti

Stříhání a úprava psů

Stříhání a úprava psů za skvělou cenu. Profesionální péče a individuální přístup ke každému pejskovi.Provádíme veškeré služby spojené se stříháním (koupání, rozčesávání, stříhání drápů, čištění očí, uší..). Stříháme všechna plemena i křížence.

Kontaktní údaje

E-mail: havova.erika@seznam.cz

Kontaktní osoba

Erika Havlová - Majitel

Mobil: +420 773 262 861
E-mail: havova.erika@seznam.cz
Další firmy v oboru

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.