• Detail firmy

ERIKA BŘEMKOVÁ

Základní popis

Jsme Váš specialista na dělení ocelových profilů a nejnovější stavební chemií na českém trhu. Nejlepší ceny najdete jen u nás. Jsme jediní, kdo prodává stavební chemií REDROCK. Stavby s námi od A do Z. Pošlete poptávku, obratem zpracujeme.

Adresa

Hlavní 1375
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88387933
DIČ:  CZ8854155497
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Stavby od A do Z

Postavíme Vám dům od projektu až do konečné stavby, možnost domluvy s finančním oddělením. Pomůžeme Vám splnit si sen.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 024 030
E-mail: jarosova.erika@email.cz

Kontaktní osoba

Erika Břemková - Majitel

Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.