• Detail firmy

Erik Zelinger

Základní popis

Společnost podniká v oblasti stavebnictví - realizace anhydritových a cementových podlah, včetně montáže a dodání tepelných izolací, dále: zateplení fasád, strojní omítky, obklady dlažby a jiné stavební práce.

Adresa

Břevnická 1587
583 01 Chotěboř

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74251791
DIČ:  CZ7810102971
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- lité podlahy (anhydrit, cement, lehké betony), podlahové vytápění, omítky, fasády, hydroizolace spodní stavby, nášlapné vrstvy, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 601 335 053
E-mail: podlahy.erikson@seznam.cz
WWW: www.profi-ah.cz

Kontaktní osoba

Erik Zelinger - Majitel

Mobil: +420 739 433 162
Další firmy v oboru

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.